Torba Ağzı Yapıştırma Makinesi Tanıtımı

Akar Plastik, 1974 yılında hizmete başlamış, 41 yıldır da hizmetine devam eden, müşteri memnuniyetini para kazanmak için araç değil, amacın ta kendisi olarak gören bir şirkettir, bu hususta müşterilerimizin farklı beklentilerine tatmin edici cevaplar vermek üzere geniş bir makine portföyü sunmaktayız. 41 yıllık birikim ile bünyemizde, farklı sektörlerdeki müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına ayaklı torba ağzı yapıştırma makinesi, masaüstü torba ağzı yapıştırma makinesi ve yürüyen bantlı torba ağzı yapıştırma makinesi türlerini bulundurmaktayız.

Ayaklı Torba Ağzı Yapıştırma Makinelerimiz
Akar Plastik olarak farklı genişlik ve türdeki torbaları yapıştırmak amacıyla 3 çeşit torba ağzı yapıştırma makinesi bulundurmaktayız, bu tür makinelerin avantajı ise pedal ve ayak sistemlerinin isteğe göre konumlandırılabilmesi, ağır ve büyük torbaların yapıştırılmasında kolaylık sağlamasıdır.

Mercier Ayaklı Torba Ağzı Yapıştırma Makinesi
Packtech Ayaklı Torba Ağzı Yapıştırma Makinesi
Mercier Ayaklı OPP, Folyo ve Naylon Ağzı Yapıştırma Makinesi
Üretim yerleri Tayvan olan Mercier marka makinelerimiz, 45 – 60 – 80 cm genişlikteki torba ağzı yapıştırmaları için uygun olup, PE, PP, LDPE ve PVC gibi materyalleri yapıştırabilir özelliktedir. Bu özelliklere ek olarak Mercier Ayaklı OPP, Folyo ve Naylon Ağzı Yapıştırma Makinelerimiz ise belirtilen materyaller dışında OPP ve Folyo da yapıştırabilecek kapasitededir.

Üretim yeri Çin olan Packtech marka makinelerimiz ise, 35 – 45 – 60 ve 80 cm genişlikteki yapıştırma işlemleri için uygun özellikleri gösterip, PE, PP, LDPE ve PVC materyalleri için biçilmiş kaftandır.

Masaüstü Torba Ağzı Yapıştırma Makinelerimiz
Mercier Masaüstü Torba Ağzı Yapıştırma Makinesi
Packtech Masaüstü Torba Ağzı Yapıştırma Makinesi
( Demir Gövde, Alüminyum Gövde, Plastik Gövde türlerimiz mevcuttur. )

Mercier Profesyonel Naylon Yapıştırma Makinesi
Mercier Çift Taraflı Üstten Yapıştırma Makinesi
Packtech Masaüstü Kesmeli Torba Ağzı Yapıştırma Makinesi
Masaüstü torba ağzı yapıştırma makinelerinin avantajı kullanımının oldukça ergonomik olmasıdır. Akar Plastik olarak , bulundurduğumuz kaliteli ve ekonomik Packtech masaüstü torba ağzı yapıştırma makinelerinde , ortalama yapıştırma genişliği 20- 30- 40 cm olarak değişebilmektedir, materyal olarak ise PE, PP, LDPE ve PVC kullanımına uygundur.

Mercier marka masaüstü torba ağzı yapıştırma makinelerimiz ise 10- 20- 30- 40- 50 cm genişliğinde torba ağzı yapıştırma işlemlerini kolaylıkla yapabilmekte, PE, PP, LDPE ve PVC materyal kullanımları için uygundur.

Yürüyen Bantlı Torba Ağzı Yapıştırma Makinelerimiz
Packtech markasının iki farklı modeli olarak sunduğumuz yürüyen bantlı torba ağzı yapıştırma makinelerimizin avantajı yapıştırma genişliği ve hız kontrolü gibi önemli unsurların ayarlanabilmesidir.

Misyonumuz doğrultusunda sizlere sunduğumuz diğer kaliteli aynı zamanda da ekonomik torba ağzı yapıştırma makinelerimize www.yapistirmamakinesi.com adlı sitemizden ulaşabilir, isterseniz iletişim bölümümüzden aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


5 + 3 =