Kurumsal

Hakkımızda
Akar Plastik; Polietilen ambalaja 1974 yılında el kaynak makineleri ile başlamış, daha sonra ise en gelişmiş makinelere yönelmiş ve bu şekilde 41 yıldır müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda üretimini sürdürmektedir.

Yılların tecrübesiyle farklı sektörlere hitap etmekteyiz. Amacımız müşterilerimize en iyi hizmeti ve mamulü sunmak, Türkiye’de ise ilk 500 şirket arasına girmektir.

Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlıklı ve sürekli olarak büyümeyi ülkesi için en büyük hizmet sunmaktır.

Sürekli gelişme anlayışını benimseyen bütün ilişkilerinde kalite, güven ve dürüstlüğü ilke edinen bir firmadır. Kendi alanımızda, tüketici ihtiyaçlarını tam ve sürekli olarak tatmin etmekteyiz. En kaliteli ürünü en ekonomik şekilde müşterilerimize sunma gayretindeyiz.

Teknoloji ve bilgiye daha fazla sahip olarak ürünlerimizi uluslararası piyasada gururla sunuyoruz.

 

Vizyonumuz
Kurulduğu ilk günden bu yana, adil, etik kurallara bağlı ve tutarlı iş anlayışı çerçevesinde hizmet üretmeyi ilke edinen AKAR, müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemiştir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin, büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kalite ve hizmeti sunmak, AKAR’ın insana değer kriterinde vazgeçilmez bir prensiptir.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini artırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı artırma hedefleriyle; AKAR markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek.

Saygılarımızla
Akar Plastik