Ayaklı Yapıştırma Makinası Tanıtımı

Akar Plastik, 41 yıldır biriktirdiği bilgi birikimini edindiği tecrübelerle yoğurarak ve son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterinin hangi ürünle tüm işlemlerini rahatça yapabileceği ve ucuz yoldan bu cihazı elde edebileceğini hesaplayarak Akar Plastik müşterileri için Hizmet vermektedir. Dalında eğitilmiş uzman ekibimizle sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek üstün teknolojiye sahip, kaliteli ve ekonomik ayaklı yapıştırma makinasını sizler için hizmete sunmaktayız.

Ayaklı Yapıştırma Makinalarımızın Özellikleri Nelerdir?
Ayaklı yapıştırma makinaları yapıştırılabilir materyal ve yapıştırılabilir genişliğe göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle Akar Plastik müşterilerinin ihtiyacının değişikliğini düşünerek firmamızda üç değişik ayaklı yapıştırma makinası çeşidini bulundurmaktayız. Hizmet verdiğimiz dalda her zaman en kaliteli ürünü ekonomik fiyata sunmayı ilke edinmiş olan firmamız satışını sunduğu cihazların her zaman arkasında olup ürünün niteliğine göre garantisini vermektedir.

Ayaklı poşet ağzı kapatma makinaları özellikle PE ve PP torbaları için tam biçilmiş kaftandır. Özellikle ağır ve büyük torbaların yapıştırılması için mükemmel işlev görmektedir. Pedal ve ayak ayarlanabilir özellikte olup kurulacağı yere göre ayarlanabilir. Bu cihazlar plastik torbaların değişik türlerini kapatma ve ayarlanabilen ısıtma zemini ile kullanımı oldukça pratiktir.

Ayaklı Yapıştırma Makinasının Kullanım Alanı
Her tip plastik naylon ve torbanın yapıştırılmasında rahatlıkla kullanılabilir. İlaç, gıda, özel ve ticari ürünler, elektronik parçalar ve kimyasalların torbalama ve yapıştırma işlemlerinde depo, atölye veya fabrika gibi ortamlarda rahatça kullanılabilmektedir.

Mercier Ayaklı OPP, Folyo, Naylon Ağzı Yapıştırma Makinası
Tayvan üretimi olan Mercier ayaklı yapıştırma makinası 60 cm genişliğinde yapıştırma özelliğine sahiptir. Cihazın yapıştırılabilir materyalleri OPP, Folyo, PE ve LDPE’dir. Poşet kapama makinası olarak da bilinen bu ürünümüzün hem kullanımı oldukça basittir. Hem de ekonomik poşet kapama makinasıdır.

Pachtech Ayaklı Poşet Ağzı Yapıştırma Makinası
Üretim yeri Çin olan Pachtech ayaklı poşet yapıştırma makinası 35, 45, 60 ve 80 cm genişliğinde yapıştırabilir özelliği olduğundan değişik ebatlar için kullanıcılara alternatif sağlamaktadır. İhtiyacınız olan ebata göre makinanın ayarını yaparak istediğiniz ebatta yapıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapıştırılabilir materyalleri ise PE, PP, LDPE ve PVC olmakla birlikte cihazımız oldukça kullanışlı bir ürünümüzdür.

Mercier Ayaklı Naylon Ağzı Yapıştırma Makinası
Tayvan üretimi olan Mercier ayaklı naylon yapıştırma makinası, 45, 60 ve 80 cm genişliğinde yapıştırabilir özellikte olup kullanım ihtiyacınıza göre ayarlanabilmektedir. PE, PP, LDPE ve PVC yapıştırılabilir materyalleridir.

Neden Akar Plastik Tercih Edilmelidir?
Firmamızın vizyonu asla müşteriyi tek seferlik görmek değil bilakis verdiği hizmetle ikinci işine talip olmaktır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak kaliteli ve ekonomik hizmeti müşterimizin beğenisine sunuyor, ikinci ihtiyacında müşterimizin aklına yer ederek tekrar bizimle çalışmasını arzu ediyoruz. Bu vizyonumuz ile markamızı uluslararası arenada öncü firmalar arasına getirmek arzusundayız. Şu anda Akar Plastik olarak Türkiye’de ilk 500 firma arasında bulunmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


8 + 6 =